Villalar için inşaat sonrası temizlik nasıl olmalıdır ?
1 / 01 / 2018

Villa dubleks mi tripleks mi bizim için önemli çünkü işe nereden başlayacağımız ve işin ne kadar süreceği bir nevi buna bağlıdır. Dubleks villalarda üst kattan başlayıp sonrasında girişi yapmak akıllıca olacaktır. Triplekslerde eğer en alt katın dışa çıkışı yoksa önce üst kat sonra en alt kat ve en sonunda giriş katın inşaat sonrası temizliği yapılmalıdır. Dairede olduğu gibi aynı yöntem izlenir ilk önce tüm koruyucu bantlar sökülür sonrasında yerlerin kaba pislikleri süpürülür atılır sonrasında temizliğe başlanır. Ekip olarak katlara yoğunlaşmak işi hızlandırır. O yüzden ekip en üstten görev dağılımı yaparak işe başlar. Çerçeveci çerçeveleri , camcı camları, banyocu banyo ve tuvalaetleri, mutfakçı mutfağı ve geri kalan alanları temizlemelidir. Bu işlem tüm katlar için uygulanır ve en son giriş katından çıkılır. İş bitimi villa sahibiyle tüm katları kontrol edip temizlikte sıkıntı var mı yok mu belirlenmelidir. Aradan bir gün...

Devamını oku

Evler (Daireler) için inşaat sonrası temizlik nasıl olmalı ?
1 / 01 / 2018

Evler için ilk önce mutfakta kapılarda yada pencerede koruyucu bantlar varsa onlar sökülmeli daha sonrasında yerlerin kapa pislikleri süpürülerek temizliğe başlanmalıdır. Ekipte herkesin ayrı bir görevi olması hem kargaşayı azaltacaktır hem de temizliğin hızlı bir şekilde bitmesini sağlayacaktır. Bir personel hemen cam çerçevelerinden başlamalı ve varsa toz kir hepsini silmeli güzelce temizlemelidir. Arkasından camcı personel hemen cam siliminebaşlar .burada dikkat edilmesi gereken yüksek binalarda dıştan silinecek camlar için personelin gerekli önlemi alması ve daha sonrasında dış camları silmesidir. Bu önlem bir paraşüt güvenlik kemeri takmak ve onu da içerden sağlam bir yere  bağlamaktır. Bu sırada bir personel banyo ve tuvaletlerden başlamalıdır. Buradaki kireç kalıntıları varsa kazınmalı tozları içinse gerekli kireç çözücü gerekli miktarda kullanılarak yıkanmalıdır. En son banyoların duşakabin ve aynaları silinir daha...

Devamını oku

Sandıklı Ve Dinar Devlet Hastanesi Dış Cephe Temizliği
19 / 12 / 2017

Sandıklı Ve Dinar Devlet Hastanesi Dış Cephe Temizliğini başarılı bir şekilde tamamladık

Devamını oku

Ümitköy Teona Dış Cephe Temizliği
19 / 12 / 2017

Ümitköy teonanın 3 kulesinin dış cephe temizliğini işini tamamladık ve teslim ettik.

Devamını oku

KIRIKKALE TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ
19 / 12 / 2017

Kırıkkale tıp fakültesi hastanesi dış cephe temizlğini tamamladık ve hastane yönetimine teşekkür alarak teslim ettik

Devamını oku

Otobilya Şaşmaz Şubesi Dış cephe Temizliği ve İnşaat Sonrası Temizliği
19 / 12 / 2017

Otobilya Şaşmaz Şubesi Dış cephe Temizliği ve İnşaat Sonrası Temizliğini tamamladık. toplam 5000 metre kare inşaat temizliği alanı, 2000 metrekare cam temizliği yapıldı

Devamını oku

Kosgeb Balgat Şubesi Tadilat Sonrası ve Dış Cephe Temizliği
19 / 12 / 2017

Kosgeb Balgat Şubesi Tadilat Sonrası ve Dış Cephe Temizliğini teşekkürle tamamladık.

Devamını oku

Gölbaşı Yemen Kahvesi Açılış Temizliği Ak Paktan
12 / 06 / 2016

Gölbaşı Yemen Kahvesi Açılış Temizliğini gerçekleştirdik mükemmel tadlar sunan bu yerde temiz ve hijyenik bir şekilde kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz.

Devamını oku

Keçiören Belediyesi Başkanlık Binası Dış Cephe Taş Temizliğini Teslim Ettik
12 / 06 / 2016

Keçiören Belediyesi Başkanlık Binası Dış Cephe Taş Temizliğini  başarılı bir şekilde Teslim Ettik. Teşşekürlerini ileten başkan ve başkan yardımcısı başka projelerde çalışmak üzere taleplerini ilettiler. Anlaşma sağlanması halinde keçiören belediyesi selalesi ön kısmında bulunan cam ve taş alanlaların temizliği yapılacak.

Devamını oku

Otonomi VİP oto temizliğini AK PAK TEMİZLİK yaptı.
23 / 05 / 2016

otonomi VİP oto inşaat sonrası temizliğinide başarılı bir şekilde teslim ettik. toplam 800 metrekareden oluşan kullanım alanı pırıl pırıl oldu.

Devamını oku

BOLULU HASAN USTADA AK PAK TEMİZLİK DEDİ
23 / 05 / 2016

Tunalı Hilmi Caddesinde bulunan Bolulu Hasan Usta şubesi dış cephe temizliği için  AK PAK Temizlikle anlaştı. İş bitimi bhu firma sahibi Rıdvan Bey çok memnun kaldığını ve tekrar AK PAK TEMİZLİKLE çalışacağını söledi.

Devamını oku

Turkuaz Yayın Grubu Ak Pak Temizliği Seçti
23 / 05 / 2016

Ankara balgatta bulunan turkuaz medya grubunun içinde atv, a haber , sabah gazatesi gibi yayın kuruluşlarının yer aldığı hizmet binasının dış cephesini AK PAK TEMİZLİK temizledi. Hizmetten çok memnun kalan idari işler müdürü Cünety KOÇ firmamıza teşekkürlerini iletti ve ilerleyen senelerde yine beraber çalışmak istediğini belirtti. Bir işi daha müşteri memnuniyetiyle tamamlamanın gurununu yaşıyoruz. Ankara Temizlik Firması Ak Pak Temizlik olarak yeni projelerden haberdar etmeye devam edeceğiz.

Devamını oku