Dış Cephe Temizliği Ankara

Gelişen şehirleşmeye bağlı olarak cam binaların sayısı giderek artmakta buna bağlı olarak cam temizleme ve dış cephe temizliği ihtiyacı ortaya cıkmaktadır.

Ankarda Dış Cephe Temizliği veren firmamız türkiyenin tüm illerinide bu hizmeti götürmektedir. İhtiyacın artmasıyla beraber bu işi yapabilecek gerekli sertifika ve ekipmanlara sahip firmalar aranmaktadır. çünkü çok tehlikeli işler sınıfına giren dış cephe temizliği sektörü için gerekli tüm işci sağlığı ve güvenliği önlemleri alınmış olmalı sadece işci değil kullanılacak ekipman malzemede güvenli olmalı işe uygun seçilmelidir. peki işci için gerekli belgeler nelerdir; işcinin işci sağlığı ve güvenliği dersi almış olması lazım en az 16 saat, yüksekte çlaışabilir eğitimi, yüksekte çalışabilir sağlık raporu, iş yerinin ortak sağlık merkeziyle imzalı sözleşmesi ve ataması, kullanılacak malzeme ve ekipmanların belirli bazı kalite standartlarında olması gerekmektedir.

o yüzden dış cephe temizliği yapan her firmaya güven duyulmamalı ve belgeleri istenmelidir. çünkü en küçük bir işci kazasında büyük sonuçlar ortaya çıkabilir. her iki tarafta ciddi zararlar görebilir hem işci hem iş veren . dış cephe temizliğini her temizlik personeli yapamaz. büyük metrekarelere sahip alanlarda özellikle dış cephe için kirlenmiş camlar bezle silinemez ne kadar silerseniz silin kir arınmaz sürekli iz kalır. bundan sebep dış cephe temizliğinde uygun ekipman kullanılmalı en cok tercih edileni çek çek ve peluş seti ayrıca silikon ve etiketleri kazımak için cam jileti aparatıyla beraber gereklidir. Ankara da dış cephe temizliği konusunda hizmet veren firmamız gercekten bu işi bilen eğitimini almış işci ve sağlığı konusunda eğitimiş yüksekte çalışmaya elverişli kişilerdir.

Dış cephe temizliği konusunda fiyat alınırken sadece fiyatın uygunluğu değil firmanın sunduğu yetenekler ve belgelerde önemli yer teşkil etmektedir.