Dış Cephe Temizlik Makinası

Dış cephe temizlik makinası 25 metreye kadar özel yapılmış karbon fiber bir boru yardımıyla çıkarak cephe yıkaması yapmaktadır. Genelde şu an türkiyede kullanılan makinalar yurt dışından ithal edilmektedir. Ak Pak Temizik olarak bu konuda bir çalışma yaptık ve bu makinayı türkiyede üretmeyi başardık. Uzatma boruları dahil türkiyede elde ederek makine maliyetini en aza indirmeyi amaçladık. FİL1 ve FİL2 adlı makinaarımızı hayata geçirdik.

Cephe Temizlik Makinası FİL1 : Bu makinamız çeşme suyunu saf suya cevirerek 20 metreye kadar yıkama yapabilmektedir. makine, uzatma boruları, içindeki reçine, 50 m çeşme hortumu, 50 m yıkama uzatması hortumu, hortum sarma aparatları ve yıkama fırçası ile birlikte satımakta olup fiyatı sadece 8000 TL'dir. Suyun sertlik değerine göre reçine kullanım ömrü değişmektedir. 8 saatlik kullanım için orta sertlikte bir su için günlük maliyeti 75 TL'dir. Makine bir doblo arabaya bile rahatlıkla sığacak şekilde mobil olarak tasarlanmıştır.

Cephe Temizlik Makinası FİL2 : Bu makinamız osmos sistem ile çeşme suyunu saf suya cevirerek 25 metreye kadar yıkama yapabilmektedir. makine, uzatma boruları, içindeki reçine, 50 m çeşme hortumu, 50 m yıkama uzatması hortumu, hortum sarma aparatları ve yıkama fırçası ile birlikte satımakta olup fiyatı sadece 12000 TL'dir. Suyun sertlik değerine göre reçine kullanım ömrü değişmektedir. Yaklaşık bir yıl reçine değiştirmeden yıkama yapabilmektedir. 8 saatlik kullanım için orta sertlikte bir su için günlük maliyeti 25 TL'dir. Makine bir doblo arabaya bile rahatlıkla sığacak şekilde mobil olarak tasarlanmıştır.

Daha ayrıntılı bilgi için bizi arayınız. 0534 603 3003

Tümü